| ΥΔΡΟΨΥΞΗ | |
| Κατασκευαστής | Enermax |
| Μοντελο | ELC-LMT240-ARGB |
| Socket Support | 1200, AM4, 1700, AM5 |
| Radiator Material | Aluminum |
| Radiator Dimentions | 274 x 120 x 27 mm |
| Fans included | 2 |
| Fan Speed | 500 -1600 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120 x 120 x 25 mm |
| Colour | RGB |
| Warranty | 3 Ετη |
WATERCOOLING ENERMAX LIQMAX III ELC-LMT240-ARGB
95,00€
WATERCOOLING ENERMAX LIQMAX III ELC-LMT240-ARGB

