| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | LC Power |
| Μοντελο | LL-CC-120 |
| Intel Compatible | 1200/1366/2011/2011-3/2066/115 |
| AMD Compatible | AM4/AM3/AM3+/AM2/AM2+ |
| Fan Speed | 500-1400 rpm (+/-10%) |
| Διαστάσεις Fan | 25 x 120 x 120 mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 152 x 125 x 75 mm |
| Επιπλέον στοιχεία | Air flow 55 CFM |
| Εγγύηση | 2 Ετη |

