| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 5 8500G |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 5 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.5 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.0 GHz |
| Μνήμη Cache | 16 MB |
| Threads | 12 |
| Πυρήνες | 6 |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Ναι |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 5 8500G |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 5 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.5 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.0 GHz |
| Μνήμη Cache | 16 MB |
| Threads | 12 |
| Πυρήνες | 6 |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Ναι |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Εγγύηση | 3 Ετη |