| SET INCOM | |
| Κατασκευαστής | INCOM |
| Μοντελο | GAMER |
| Τύπος Κουτιού | MIDI TOWER ATX |
| Τροφοδοτικό | 750W 80+ BRONZE |
| Τύπος Μητρικής | mATX |
| Chipset | Intel B760 |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i5 |
| Τυπος επεξεργαστή | i5-13500 |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Τύπος Δίσκου | SSD M.2 NVMe |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 500 GB |
| Κάρτα Γραφικών | Nvidia RTX 3060 12GB |
| Fans included | 4 LED (3 FRONT, 1 BACK) |
| Επιπλέον στοιχεία | TEMPERED GLASS PANEL |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
SET INCOM GAMER i5-13500 V3060 12G
900,00€
Σύστημα INCOM για Gaming αξιώσεων.
- Με στιβαρό και μεγαλο case, και 4 ανεμιστηρες LED 120mm για τελεια ψύξη.
- Επεξεργαστής Intel i5-13500
- Τροφοδοτικό 750W 80+ BRONZE
- Μητρική με chipset B760
- 16gb RAM με ψυκτρα
- ssd m.2 500gb για τρελές ταχύτητες.
- Κάρτα γραφικών RTX 3060 με 12GB
- Πλαινό Panel απο κρύσταλλο με τέλεια οπτική μέσα στο σύστημα
- 3 χρονια εγγύηση

