| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Gskill |
| Μοντελο | Trident Z RGB |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Επιπλέον στοιχεία | RGB LIGHT |
| Εγγύηση | Life Time |
RAM GSKILL DDR4 16GB (2X8) 3200Mhz TRIDENT Z RGB
62,00€
RAM GSKILL DDR4 16GB (2X8) 3200Mhz TRIDENT Z RGB

