| SSD | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Χωρητικοτητα | 1 TB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 550 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 500 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| NAND | 3D NAND |
| IOPS Read | 75K |
| IOPS Write | 85K |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Εγγύηση | 3 Year Limited |
| SSD | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Χωρητικοτητα | 1 TB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 550 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 500 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| NAND | 3D NAND |
| IOPS Read | 75K |
| IOPS Write | 85K |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Εγγύηση | 3 Year Limited |