| SSD | |
| Μοντελο | EXCERIA G2 |
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 2100 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 1700 |
| Σύνδεση | PCIe |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 360K |
| IOPS Write | 400K |
| Εγγύηση | 5 Ετη |
| SSD | |
| Μοντελο | EXCERIA G2 |
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 2100 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 1700 |
| Σύνδεση | PCIe |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 360K |
| IOPS Write | 400K |
| Εγγύηση | 5 Ετη |