| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | GTX 1650 4GB D6 OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce GTX1650 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | ΝΑΙ |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 170×121.x36.4mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | GTX 1650 4GB D6 OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce GTX1650 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | ΝΑΙ |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 170×121.x36.4mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |