| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 4060 TI GAMING OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060Ti |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 281x117x53mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 4060 TI GAMING OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060Ti |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 281x117x53mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |