| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Sapphire |
| Μοντελο | 11324-01-20G |
| Κατασκευαστής GPU | AMD |
| Vga Chip | Radeon RX7600 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 313×133.75×52.67mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Sapphire |
| Μοντελο | 11324-01-20G |
| Κατασκευαστής GPU | AMD |
| Vga Chip | Radeon RX7600 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 313×133.75×52.67mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |