| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Sapphire |
| Μοντελο | RX7900 NITRO+ GAMING |
| Κατασκευαστής GPU | AMD |
| Vga Chip | Radeon RX7900 |
| Core clock | 2391 MHz |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 320 x 134.85 x 61.57mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
VGA SAPPHIRE RADEON RX7900 GRE 16GB NITRO+ GAMING OC
751,00€
VGA SAPPHIRE RADEON RX7900 GRE 16GB NITRO+ GAMING OC

